Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
26 sep 14:30 H.B.S.V. 1 (zon) Liessel 1
10 okt 14:30 VV Baarlo 1 (zon) Liessel 1
3 okt 14:30 Liessel 1 RKSVO 1 (zon)
17 okt 14:30 Liessel 1 Sparta'18 1 (zon)
17 okt 12:00 RKSVO 6 (zon) Liessel 2
3 okt 11:30 Liessel 2 SV De Braak 10 (zon)
26 sep 11:00 Mifano 6 (zon) Liessel 2
10 okt 11:30 Liessel 2 ONDO 4 (zon)
17 okt 10:30 Liessel 3 Racing Boys 1 (zon)
10 okt 13:15 ZSV 6 (zon) Liessel 3
3 okt 11:00 SPV 4 (zon) Liessel 3
26 sep 10:30 Liessel 3 SJVV 4 (zon)
3 okt 10:00 Bruheze 8 (zon) Liessel 4
10 okt 11:30 Deurne 8 (zon) Liessel 4
17 okt 10:30 Liessel 4 Stiphout Vooruit 7 (zon)
26 sep 10:30 Liessel 4 Mifano 8 (zon)
25 sep 15:15 NWC JO19-2 Liessel JO19-1
16 okt 14:30 Liessel JO19-1 Mierlo Hout JO19-2
2 okt 14:30 Liessel JO19-1 Neerkandia JO19-1
9 okt 15:30 DESM JO19-1 Liessel JO19-1
25 sep 15:00 Lierop JO17-1 Liessel JO17-1JM
9 okt 15:00 SV De Braak JO17-2 Liessel JO17-1JM
2 okt 14:30 Liessel JO17-1JM Mifano JO17-2
16 okt 13:00 SJVV JO15-2JM Liessel JO15-1JM
9 okt 14:30 Liessel JO15-1JM Olympia Boys JO15-1JM
25 sep 14:30 Liessel JO15-1JM NWC JO15-5JM
2 okt 13:00 SV Someren JO15-3JM Liessel JO15-1JM
25 sep 13:00 Liessel JO13-1 Mierlo Hout JO13-1
16 okt 11:45 SJVV JO13-1JM Liessel JO13-1
2 okt 12:45 Stiphout Vooruit JO13-1 Liessel JO13-1
9 okt 13:00 Liessel JO13-1 ZSV JO13-1G
25 sep 11:45 ZSV MO12-1 Liessel JO12-1JM
2 okt 13:00 Liessel JO12-1JM NWC JO12-2
9 okt 11:00 S.V. Heythuysen MO12-1 Liessel JO12-1JM
16 okt 13:00 Liessel JO12-1JM SJVV JO12-1
25 sep 10:45 Liessel JO11-1JM BEVO JO11-1JM
2 okt 9:30 Grashoek JO11-2 Liessel JO11-1JM
9 okt 10:45 Liessel JO11-1JM ST Sparta'18/Kronenberg JO11-2JM
16 okt 9:00 Helden JO11-1JM Liessel JO11-1JM
9 okt 13:00 Liessel JO11-2 Rood Wit'62 JO11-4
2 okt 9:00 ST Fiducia/Elsendorp JO11-1JM Liessel JO11-2
16 okt 10:30 SJVV JO11-2JM Liessel JO11-2
25 sep 13:00 Liessel JO11-2 Bruheze MO11-1
16 okt 10:45 Liessel JO10-1 ZSV JO10-4JM
9 okt 9:30 SSS'18 JO10-3JM Liessel JO10-1
2 okt 10:45 Liessel JO10-1 RKMSV JO10-2JM
25 sep 10:45 SV Helenaveen Griendtsveen MO10-1 Liessel JO10-1
2 okt 9:00 ONDO JO9-1 Liessel JO9-1
9 okt 9:30 Liessel JO9-1 SV De Braak JO9-4
16 okt 8:30 NWC JO9-3 Liessel JO9-1
25 sep 9:30 Liessel JO9-1 Deurne JO9-3
9 okt 8:30 NWC JO9-5 Liessel JO9-2
16 okt 9:30 Liessel JO9-2 ZSV JO9-4JM
2 okt 9:30 Liessel JO9-2 SJO PEC'20 JO9-2
25 sep 9:00 SV Helenaveen Griendtsveen JO9-1 Liessel JO9-2
25 sep 9:30 Liessel JO8-1 SPV JO8-1
16 okt 9:00 SV Someren JO8-3 Liessel JO8-1
2 okt 9:30 Olympia Boys JO8-1 Liessel JO8-1
9 okt 9:30 Liessel JO8-1 SJVV JO8-2
16 okt 9:30 Liessel JO8-2 MVC'19 JO8-2JM
25 sep 10:30 Helden JO8-2JM Liessel JO8-2
2 okt 9:30 Liessel JO8-2 SJO PEC'20 JO8-1
17 okt 11:30 Liessel VR1 (zon) Lierop VR1 (zon)
10 okt 10:00 ZSV VR2 (zon) Liessel VR1 (zon)
26 sep 10:00 ST Eindse Boys/Merefeldia VR3 Liessel VR1 (zon)
3 okt 11:30 Liessel VR1 (zon) DESM VR2
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!